0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет 48V2A

1,250.00 ден

  • Output Voltage 42 V
  • Current 2AMP
  • За литиумски Батерии

ШИФРА: 001961

Спореди

Технички спецификации :

  • Output Voltage 42 V
  • Usage/Application EV BIKE & E-SCOOTER
  • Current 2AMP
  • За литиумски Батерии

 

 

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет 48V2A“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *