0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за Лаптоп 6A Универзален

1,800.00 ден

  • Universal power adapter for laptops, 90W, 15-20V / 6A (max), multiple connectors, black
  • Contacts: 19.5V – 4.5×3.0mm, 19V – 5.5×2.5mm, 20V – 7.9×5.5mm, 19V – 5.5×1.7mm, 19.5V – 6.5×4.4mm, 19.5V – 7.4×5.0mm, 18.5V – 7.4×5.0mm and 20V -USB.

ШИФРА: 421021

Спореди

Технички спецификации :

  • Universal power adapter for laptops, 90W, 15-20V / 6A (max), multiple connectors, black
  •  Contacts: 19.5V – 4.5×3.0mm, 19V – 5.5×2.5mm, 20V – 7.9×5.5mm, 19V – 5.5×1.7mm, 19.5V – 6.5×4.4mm, 19.5V – 7.4×5.0mm, 18.5V – 7.4×5.0mm and 20V -USB.

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за Лаптоп 6A Универзален“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 421021 Категорија: Ознаки: ,