0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет

1,890.00 ден

  • Полнач за батерии за електричен скутер. Има моќност од 1,5 А, и влезна моќност од 100 до 240. Има индикаторски светла, црвени кога е полуполнето и зелено кога е целосно наполнето. Овој полнач одговара само на батеријата со оловна киселина.

ШИФРА: 575261-2

Спореди

Технички спецификации :

  • Модел: DX-420150
  • Боја: црна.
  • Материјал: издржлива пластика.
  • Напон: 240V ~ 60Hz.
  • Моќност: 1,5 А.
  • Конектор: женско со 3 пина.
  • Тежина: 135 g.

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *