0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Адаптер 3/4.5/6/7.5/9/12V 3A 30W

400.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • Power: 30 W (max.)
  • Input: 100V-240V
  • Output: 13/4.5/6/7.5/9/12V  3 A
  • Efficiency: >82%
  • DC connector size: 6types od conectors
  • Operating temperature: 0°C – 40°C
  • Dimensions:
  • Weight: 90 g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Адаптер 3/4.5/6/7.5/9/12V 3A 30W“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001303 Категории: ,