0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Батерии Varta Power AА 1/2

110.00 ден

  • Battery size: AAA
  • Rechargeable: No
  • Battery type: LR03 MN2400
  • Technology: Alkaline Manganese

ШИФРА: 559701-1

Спореди

Технички спецификации:

  • Battery size: AA
  • Rechargeable: No
  • Battery type: LR03 MN2400
  • Technology: Alkaline Manganese

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Батерии Varta Power AА 1/2“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 559701-1 Категорија: Ознака: