0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Безжичен сет тастатура и маус Gembird

750.00 ден

Спореди

Технички спецификации

 • Wireless desktop set, US layout, black
 • PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
 • Reliable 2.4 GHz wireless connection
 • Comfortable typing experience
 • Long battery lifetime
 • 2.4 GHz wireless full size keyboard and mouse
 • 4-button wireless optical mouse
 • Single USB nano-receiver for both keyboard and mouse
 • Battery lifetime of 100 working hours for the mouse and 150 working hours for the keyboard
 • Keyboard dimensions 420 x 130 x 28 mm, weight 390 g
 • Mouse: 3 buttons, 1000 dpi resolution; dimensions 99 x 62 x 35 mm, weight 55 g
 • Working distance: up to 10 m
 • Mouse batteries: 2 x AAA battery, 3 VDC up to 6.6 mA current comsumption
 • Keyboard batteries: 1 x AA battery, 1.5 VDC up to 8 mA current consumption
 • USB nano receiver: 18 x 14 x 7 mm, weight 1.4 g
 • System requirements Windows 7/8/10
 • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Безжичен сет тастатура и маус Gembird“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *