0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Безжично Глувче Logitech M170

850.00 ден

 • Smooth optical tracking
 • DPI (Min/Max): 1000±
 • Number of buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
 • Wireless range: 10 m 7
 • USB receiver
 • 1 AA battery (pre-installed)

ШИФРА: 062887

Спореди

Технички спецификации :

 • Smooth optical tracking
 • DPI (Min/Max): 1000±
 • Number of buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
 • Wireless range: 10 m
 • USB receiver
 • 1 AA battery (pre-installed)

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Безжично Глувче Logitech M170“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 062887 Категорија: Ознаки: , ,