0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Глувче Genius NX-7015

600.00 ден

 • RF Frequency 2.4 GHz
 • Number of buttons 3 (left, right, middle button with scroll)
 • Resolution (DPI) 800 / 1200 / 1600
 • Sensor engine BlueEye
 • Weight 54 g (includes receiver)
 • Dimensions (W x H x D) 58 x 100 x 38.5 mm (2.28 x 3.94 x 1.52 inches)
 • System requirements Windows 7, 8, 8.1, 10 Mac OS X 10.8 or later USB Port

ШИФРА: 250944

Спореди

Технички спецификаци:

 • RF Frequency 2.4 GHz
 • Number of buttons 3 (left, right, middle button with scroll)
 • Resolution (DPI) 800 / 1200 / 1600
 • Sensor engine BlueEye
 • Weight 54 g (includes receiver)
 • Dimensions (W x H x D) 58 x 100 x 38.5 mm (2.28 x 3.94 x 1.52 inches)
 • System requirements Windows 7, 8, 8.1, 10 Mac OS X 10.8 or later USB Port

 

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Глувче Genius NX-7015“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 250944 Категорија: Ознаки: , ,