0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Глувче OM-05B 3D OPTICAL

180.00 ден

  • УСБ ПРИКЛУЧОК
  • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 125 ЦМ
  • 3 КОПЧИЊА + ТРКАЛО ЗА СКРОЛ

ШИФРА: 417877

Спореди

Технички спецификации :

  • ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР
  • РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI
  • УСБ ПРИКЛУЧОК
  • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 125 ЦМ
  • 3 КОПЧИЊА + ТРКАЛО ЗА СКРОЛ

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Глувче OM-05B 3D OPTICAL“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 417877 Категорија: Ознаки: , ,