0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Глувче White Shark Gaming Cyrus

620.00 ден

 • Mouse type: Gaming 6D – 6 buttons
 • Sensor type: Optical
 • Resolution: 1200 / 1600 / 2400 / 3200
 • Lighting: LED – 4 colors
 • Interface: USB 2.0
 • Cable length: 1.8m
 • Braided cable
 • Color: Black

ШИФРА: 539375

Спореди

Технички спецификации :

 • Mouse type: Gaming 6D – 6 buttons
 • Chipset: Instant A704
 • Sensor type: Optical
 • Resolution: 1200 / 1600 / 2400 / 3200
 • Acceleration: 60 IPS
 • Lifespan: 5 mil. times
 • Lighting: LED – 4 colors
 • Finish: Rubber coating
 • Interface: USB 2.0
 • Cable length: 1.8m
 • Braided cable
 • Dimensions (mm): 133 x 68 x 40 mm
 • Weight: 119g
 • Color: Black
 • Material: Plastic
 • Compatibility: Win 7 / 8 / 10 and Mac OS

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Глувче White Shark Gaming Cyrus“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 539375 Категорија: Ознаки: ,