0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Глувче White Shark Gaming Hector

750.00 ден

 • Mouse type: 5D – 5 buttons + additional DPI button located under the mouse
 • Sensor type: Optical
 • Resolution: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400
 • Acceleration: 22.5G
 • Interface: USB 2.0
 • Cable length: 1.8m
 • Color: Black

ШИФРА: 267503

Спореди

Технички спецификации :

 • Mouse type: 5D – 5 buttons + additional DPI button located under the mouse
 • Chipset: SUNPLUS 6651
 • Sensor type: Optical
 • Resolution: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400
 • Acceleration: 22.5G
 • Lifespan: Over 10 M press
 • Lighting: RGB 16.8 M colors
 • Finish: Powder coating
 • Interface: USB 2.0
 • Cable length: 1.8m
 • Braided cable
 • Dimensions (mm): 123 x 71 x 44
 • Weight: 100 g
 • Color: Black
 • Material: Plastic
 • Compatibility: Windows 7 / 8 / 10 / MacOS

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Глувче White Shark Gaming Hector“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 267503 Категорија: Ознаки: ,