0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Држач на рачка за лемење SH-814

250.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • SR SH-814 е држач за леткум и има поголема допирна површина со воздухот, па со тоа одлично ја дисипира и ја изолира топлината
  • Во комплет доаѓа заедно со сунгерче за чистење на врвот од леткумот
  • Одговара само за мали и лесни леткуми.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Држач на рачка за лемење SH-814“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 090035 Категорија: