0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Звучници Genius SP-HF160

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Wooden stereo speakers
  • Output power 4W
  • Frequency response 160Hz~18KHz
  • Dimension 83.5×128.5×84 mm.
  • Package contents two speakers

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Звучници Genius SP-HF160“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 251101 Категорија: