0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Звучници Genius SW-2.1 370

1,490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • 2.1 ch Speaker System
  • RMS power 8 watts
  • S/N Ratio 65dB
  • Frequency response 75Hz~20KHz
  • Package contents two speakers and one subwoofer

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Звучници Genius SW-2.1 370“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 251712 Категорија: