0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Звучници Genius

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Total RMS output: 1.5 watts
  • Total peak power: 3 watts
  • Power supplied by USB port from desktop/notebook
  • Selected 50×50 mm speakers for clear sound
  • Glossy front panel
  • Total RMS output: 1.5 watts
  • Total peak power: 3 watts

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Звучници Genius“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: