0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Кабел HDMI M/M 5m v.1.4 Flat

390.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • High quality digital HDMI cable for sending the image and sound without the compression and loss the quality which enables to show Full HD 1080p/1080i or HD Ready 720p image.
  • Version: 1.4 (compatible backwards)
  • Maximum resolution: 2560 x 1600p
  • Transfer of the signal: 10.2 Gb/sec.
  • Deep Color 48 bit– lively and natural colours
  •  Gold-plated connectors

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Кабел HDMI M/M 5m v.1.4 Flat“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 011156 Категорија: