0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

ЛЕД Арматура Комплет 18W 120cm

240.00 ден

 • LED арматура комплет
 • Тип Т8
 • Јачина: 18W
 • Напон на работа: AC85-265V
 • Материјал: Пластика
 • Животен век: 50.000hrs
 • За внатрешна и надворешна употреба
 • Day Light 6500K
 • Должина 120cm

ШИФРА: 000941

Спореди

Технички спецификации:

 • LED арматура комплет
 • Тип Т8
 • Јачина: 18W
 • Напон на работа: AC85-265V
 • Материјал: Пластика
 • Животен век: 50.000hrs
 • За внатрешна и надворешна употреба
 • Day Light 6500K
 • Должина 120cm

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „ЛЕД Арматура Комплет 18W 120cm“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000941 Категорија: Ознака: