ЛЕД Арматура Комплет 18W 120cm

240.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • LED арматура комплет
  • Тип Т8
  • Јачина: 18W
  • Напон на работа: AC85-265V
  • Материјал: Пластика
  • Животен век: 50.000hrs
  • За внатрешна и надворешна употреба
  • Day Light 6500K
  • Должина 120cm

Прегледи

Се уште нема прегледи

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

ШИФРА: 000941 Категорија: