0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

ЛЕД Арматура Комплет 9W 60cm

165.00 ден

 • LED арматура комплет
 • Тип Т8
 • Јачина: 9W
 • Напон на работа: AC85-265V
 • Материјал: Пластика
 • Животен век: 50.000hrs
 • За внатрешна и надворешна употреба
 • Day Light 6500K
 • Должина 60cm

ШИФРА: 000940

Спореди

Технички спецификации:

 • LED арматура комплет
 • Тип Т8
 • Јачина: 9W
 • Напон на работа: AC85-265V
 • Материјал: Пластика
 • Животен век: 50.000hrs
 • За внатрешна и надворешна употреба
 • Day Light 6500K
 • Должина 60cm

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „ЛЕД Арматура Комплет 9W 60cm“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000940 Категорија: Ознака: