0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

ЛЕД Арматура комплет 9W 60cm

190.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • LED арматура комплет
  • Тип Т8
  • Јачина: 9W
  • Напон на работа: AC85-265V
  • Материјал: Пластика
  • Животен век: 50.000hrs
  • За внатрешна и надворешна употреба
  • Day Light 6500K
  • Должина 60cm

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „ЛЕД Арматура комплет 9W 60cm“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 000940 Категорија: