0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

ЛЕД панел ОГ 12W 6400K

330.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ЛЕД Панел ОГ коцка
  • Димензија:
  • Јачина: 12W
  • Боја на светло: 6400К
  • Гаранција: 12месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „ЛЕД панел ОГ 12W 6400K“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 901229 Категорија: