ЛЕД Панел ОГ 12W 6400K

330.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ЛЕД Панел ОГ коцка
  • Димензија:
  • Јачина: 12W
  • Боја на светло: 6400К
  • Гаранција: 12месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

ШИФРА: 901229 Категорија: