0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

ЛЕД Светилка за на биро CMD8829-Y бела/сина

480.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ЛЕД Столна светилка
  • Можност за промена на агол на светење.
  • Три бои на светење: Жолта Топла/Бела/Жолта
  • USB кабел за полнење (во пакувањето).
  • Има можност за држење прибор.
  • Копче на допир за вклучување и менување бои.
  • Боја: Бела/Сина

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „ЛЕД Светилка за на биро CMD8829-Y бела/сина“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 691077-сина Категорија: