0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Лед ѕидна ламба

630.00 ден

Спореди

Технички карактеристики:

  • 130 лумени
  • Моќност 8W
  • Висок квалитет на лед осветлување
  • Заштедува енергија повеќе од 3 пати споредено со традиционалните штедливи сијалици
  • AC:85-265V 50/60Hz
  • Високо ефикасна електроника
  • Модел RL-B15-6

 

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Лед ѕидна ламба“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001656 Категорија: