0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Лед ѕидна ламба

570.00 ден

Спореди

Технички карактеристики :

  • Технички карактеристики:
  • Моќност 4W
  • Висок квалитет на лед осветлување
  • Заштедува енергија повеќе од 3 пати споредено со традиционалните штедливи сијалици
  • AC:85-265V 50/60Hz
  • Високо ефикасна електроника
  • Модел JLW9020-4

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Лед ѕидна ламба“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001655 Категорија: