0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Лемилица со регулација 220V 48W 100°C до 450°C

1,450.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Лемилица со регулација 220V 48W 100°C до 450°C“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 421586 Категорија: