Лемилица со Регулација 220V 48W 100°C до 450°C

1,590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

Прегледи

Се уште нема прегледи

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

ШИФРА: 421586 Категорија: