0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Леткум AE701 200W

1,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Леткум во форма на рачка АE701 – рачка за лемење
  • Моќност: 200W

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Леткум AE701 200W“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 430357 Категорија: