0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Леткум AE701 300W

2,590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Леткум во форма на рачка АE701 – рачка за лемење
  • Моќност: 300W

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Леткум AE701 300W“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 430361 Категорија: