0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Леткум AE701 300W

2,590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Леткум во форма на рачка АE701 – рачка за лемење
  • Моќност: 300W

Прегледи

Се уште нема прегледи

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

ШИФРА: 430361 Категорија: