0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Леткум SOLOMON SR968B 30W

890.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Solomon 968B – рачка за лемење
  • Моќност: 30W.
  • Tело изработено од алуминиум и специјална метална облога која обезбедува голем век на траење и издржливост на високи температури.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

ШИФРА: 090032 Категорија: