0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Gaming+ Mousepad M416 Marvo

690.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Глушец жичен со:
  • 4 степени на подесување на осетливост
  • Гејмерски сензор со високи перфоманси
  • 6 копчиња
  • 7 бои на позадинско осветлување
  • Дизајн отпорен на удари
  • USB приклучок
  • Mousepad изработен од специјален материјал за да обезбеди попрецизно работење
  • Димензии на Mousepad 287х244х3мм

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Gaming+ Mousepad M416 Marvo“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 902301 Категорија: