0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Gembird MUS-3B-02-BG

190.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Жичен глушец
  • Модел 3B-02-BG
  • Оптички глушец
  • Резолуција 1000DPI
  • USB влез

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Gembird MUS-3B-02-BG“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *