0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Genius DX-110 PS2

290.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

Genius DX-110
• Wired Mouse
• PS2
• Color: Black
• Resolution: 1200 DPI
• Buttons: Three buttons (left middle button with scroll wheel right)
• Either hand

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Genius DX-110 PS2“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: