0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Genius NX-7000 Црн

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Модел NX-7000
  • USB pico receiver
  • AA Alkaline battery
  • Multy-language quick guide in gift box
  • 2.4GHz wireless technology
  • Боја црна

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Genius NX-7000 Црн“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 250074 Категорија: