0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Genius wireless NX-7015

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Wireless mouse 2.4GHz
  • USB pico receiver
  • AA alkaline battery
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Genius wireless NX-7015“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 250951 Категорија: