0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Logitech M185

1,050.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • Resolution (dpi): 800 dpi
  • Buttons: 3 buttons, 1 wheel
  • Interface: Nano USB wireless reciever
  • Reliable wireless, no dropout or delays

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Logitech M185“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 027282 Категорија: