0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Logitech Optical B100 USB

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • Colour – Black
  • Orientation – Right and left-handed
  • Connectivity Technology – Wired – USB
  • Movement Detection Technology – Optical
  • Buttons Qty – 3
  • Movement Resolution – 800 dpi
  • Features – Scrolling wheel
  • Cables Included – 1 x USB cable – integrated – 1.8 m
  • OS Required – Linux 2.4 or later, Microsoft Windows 7, Apple MacOS X 10.3.9 or later, Microsoft Windows Vista / XP
  • Microsoft Certification – Compatible with Windows 7

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Logitech Optical B100 USB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 041271 Категорија: