0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус MUS-001 Optical Black PS2

150.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • 3-button optical mouse with scroll wheel
  • Advanced optical sensor for perfect pointer precision
  • Suitable for both right- and left handed users
  • Works on most surfaces
  • nterface: PS/2Optical resolution: 1000 DPI
  • Dimensions: 97 x 55.5 x 34 mm
  • Net weight: 50 g
  • Compatible with Windows 98/ME/2000/NT/XP/VISTA/7/8

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус MUS-001 Optical Black PS2“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 079044 Категорија: