0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус SBOX M-901 жолт

200.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • 3D Optical mouse
  • Resolution 1000DPI
  • Interface usb 2.0
  • Cable length 150 cm.
  • Material ABS Plastic
  • Colour yellow538798

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус SBOX M-901 жолт“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *