0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус SBOX wireless

290.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Model WM-373B
  • Optical mouse
  • Wireless
  • Resolution 1000DPI
  • Plug and play
  • 8m-10m effective distance
  • Size 114 x 68 x 38mm
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус SBOX wireless“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 536343 Категорија: