0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Scorpion Gaming M450

650.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Жичен гејмерски глушец
  • Оптички сензор
  • 7 копчиња
  • Позадинско светло во 7 бои
  • Должина на кабелот 1,5м
  • Големина 133х87х42 мм.
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Scorpion Gaming M450“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: