0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Scorpion Gaming+ Mousepad M309-G1

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Позадинско осветлување
  • Гумена облога
  • Ергономски дизајн
  • 4 подесувања на ДПИ
  • USB приклучок
  • Кабел со плетена облога и должина 1,8м.
  • Mousepad изработен од специјален материјал кој овозможува комфорно работење

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Scorpion Gaming+ Mousepad M309-G1“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 905401 Категорија: