0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус Verbatim GO ERGO

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • dimensions: 116mm x 76mm x 41mm (L x W x H)
  • Weight: 95 grams
  • Interface: USB
  • dpi (dots per inch): 1000

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус Verbatim GO ERGO“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: