0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус VERBATIM Optical Black

330.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • 1000dpi High Definition optical technology
  • Contoured shape for use in both the left or right hand
  • Five programmable buttons*
  • Plug ‘n’ Play usability
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус VERBATIM Optical Black“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: