0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Маус wireless Gembird

330.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Wireless optical mouse
  • 4-button wireless optical mouse with USB Nano-receiver
  • Model MUSW-4B-04
  • Colour black
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Маус wireless Gembird“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *