0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Микрофон Natec

290.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Omnidirectional microphone
  • Cloth cable
  • Angle adjustment
  • On/off switch

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Микрофон Natec“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 121712 Категорија: