0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Микрофон Trevi EM21 Dinamico

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Unidirectional dynamic microphone
  • XLR Cannon conncector
  • Cable length 2.8m.
  • Weight 91g.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Микрофон Trevi EM21 Dinamico“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 018751 Категорија: