0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Микрофон Trevi EM24 Dinamico

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Sensibility 76dB 3dB at 1KHz
  • Impedance 600ohm
  • Frequensy response 80-12000Hz

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Микрофон Trevi EM24 Dinamico“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 011000 Категорија: