0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Монитор LG Full HD Monitor 24′

5,200.00 ден

 • Screen Size: 22-inch
 • Aspect Ratio: 16:9
 • Resolution: 1920 x 1080
 • Brightness: 250
 • Interfaces DVI, VGA

ШИФРА: C00025

Спореди

Технички спецификации :

 • Screen Size: 24-inch
 • Native Resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080
 • Contrast Ratio 1000:1 / 3000000:1 (dynamic)
 • Screen Coating Anti-glare
 • Horizontal Refresh Rate 24 – 94 kHz
 • Interfaces HDMI, D-Sub: YES(1ea)

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Монитор LG Full HD Monitor 24′“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: C00025 Категорија: Ознаки: , , ,