0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Монитор Aoc E2460PDA 24′

5,900.00 ден

  • Screen Size: 24-inch
  • Native Resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080
  • Horizontal Refresh Rate 24 – 94 kHz
  • Interfaces DVI-D, D-Sub: YES(1ea)

ШИФРА: C00053

Спореди

Технички спецификации :

  • Screen Size: 24-inch
  • Native Resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080
  • Horizontal Refresh Rate 24 – 94 kHz
  • Interfaces DVI-D, D-Sub: YES(1ea)

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Монитор Aoc E2460PDA 24′“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: C00053 Категорија: Ознаки: , , ,