0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Пиштол на силиконски стапчиња 60W

350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Напон: 220 – 240 V ~ 50 Hz
  • Моќност: 60W
  • Дијаметар на стапчиња: 11.5mm
  • Идеален за лепење, поправки, изолации
  • Тежина: 0.25 kg

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Пиштол на силиконски стапчиња 60W“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 963465 Категорија: